O firmie

Firma GSJ oferuje szereg pomp ciepła glikol-woda, woda-woda, solanka-woda oraz powietrze-woda o mocach w zakresie od 7 kW do kilkuset kilowatów (jednostki na zamówienia specjalne). Mając na uwadze najwyższe wymagania polskiego i europejskiego rynku, nasze pompy produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości, z najwyższej jakości komponentów. Specjalna konstrukcja układów gazowych, oparta o najnowocześniejsze rozwiązania techniczne sprawia, że nasze pompy wyróżniają się bardzo wysoką sprawnością COP i niezawodnością.

Wiedza i doświadczenie

icon

Wieloletnie doświadczenie w zakresie systemów grzewczych, instalacji chłodniczych i odzysku energii pozwala nam odpowiedzieć na każde nurtujące Państwa pytanie. Udzielamy informacji, porad i proponujemy rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla domów jedno- i wielorodzinnych, obiektów usługowych, hotelowych oraz przemysłowych.

Gwarancja solidności
icon

Nasi serwisanci posiadają nie tylko wymagane uprawnienia, ale i wieloletnie doświadczenie zawodowe w systemach wysokociśnieniowych i automatyce przemysłowej. Na nasze produkty udzielamy wieloletniej gwarancji. W sytuacji, gdy naprawa nie jest możliwa, wymieniamy urządzenie na nowe.

Bezpieczeństwo i przyjazność dla środowiska

icon

Pompy ciepła należą do najbezpieczniejszych urządzeń grzewczych dla obiektów mieszkalnych. Ich wytrzymałość szacuje się na około 30-40 lat. Nie wymagają instalowania kominów, przyłączy gazowych czy zbiorników na olej opałowy lub gaz. Mogą również współpracować z ogniwami fotowoltaicznymi.